Hermes Çantalar (10 ürün)

 • Sırala
  • Filtrele
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Hermes Kol Çantası Tek Beden
  %71
  16000 TL
  4500,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Hermes Kol Çantası Tek Beden
  39000 TL
  21500,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Hermes Kol Çantası Tek Beden
  10000 TL
  8500,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Hermes Kol Çantası Tek Beden
  %98
  75000 TL
  1500,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Hermes Kol Çantası Tek Beden
  16000 TL
  12500,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Hermes Plaj Çantası Tek Beden
  6500 TL
  3000,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Hermes Kol Çantası Tek Beden
  15000 TL
  12500,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Hermes Kol Çantası Tek Beden
  18000 TL
  17000,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Hermes Kol Çantası Tek Beden
  %67
  20000 TL
  6500,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Hermes Kol Çantası Tek Beden
  8000 TL
  6000,00 TL
  Filtreyi Kapat
  Kategoriler
  Temizle
  Markalar
  Temizle
   Renk
   Temizle
   • Bej
   • Kırmızı
   • Mavi
   • Sarı
   • Siyah
   • Turuncu
   Durum
   Temizle
   • Az Kullanılmış
   • Yeni Etiketli
   • Butikler
   Fiyatlar
   Temizle
   • 5 - 30 TL
   • 30 - 50 TL
   • 50 - 100 TL
   • 100 - 250 TL
   • 250 - 500 TL
   • 500 - 1000 TL
   • 1000 - 2000 TL
   • 2000 - 3000 TL
   • 3000 - 5000 TL
   • 5000 - 10000 TL
   • 10000 - 15000 TL
   • 15000 TL ve üzeri
   Özel Seçimler
   Temizle
   • İndirimli Ürünler
   • Yeni Gelenler

   Orijinal Hermes Çanta Nasıl Anlaşılır?

   Bir moda aşığı için Hermès Birkin çantasından daha paha biçilemez bir şey yoktur. Bu tür bir elit çanta, bir moda ifadesinden daha fazlasıdır; şimdi zengin ve ünlülerin arasında bir statü sembolü haline gelmiş bir modeldir. Sadece dünya çapında binlerce insan bu çantayı arzulamakla kalmıyor, aynı zamanda bunu elde etmek için büyük boyutlarda masrafa da giriyorlar. Hermès çantalarına olan talep arttıkça, taklitlerin sayısı pazarda sular seller gibi artmaya başladı. Büyük bir fiyat etiketine sahip ancak sahte bir Hermès Birkin çantasıyla takılmak istemezsiniz.

   Bunu biliyor muydunuz? Satılan Hermès çantalarının %90'ından fazlası gerçek değil. Korkutucu değil mi? Endişelenmeyin, sahte bir Hermès Birkin çantasını ayırt etmenizi sağlayacak ve sizi bu tuzaklardan uzak tutacak 10 adımlık bir kontrol listesi oluşturduk.

   1. Dikişler

   Hermès Birkin çantalarının çok pahalı ve imrenilen bir çanta olmasının nedenlerinden biri de tamamen el yapımı ve el dikişli olmasıdır. Bir çanta el dikişli olduğunda, dikiş çizgileri özellikle kusursuzdur. Dikişte tutarsızlıklar fark ederseniz, çanta orijinal değildir.

   Çarpık, yerinden çıkmış veya çizgisiz dikişler için çantayı yakından inceleyin. orijinal Hermès çantasında düzensiz desenler olmayacaktır. Hermès Hobo çantalarının veya Hermès kadınl el çantalarının desenleri incelemek istiyorsanız, çantadaki çizgilerinizi parmağınızla izlemeniz gerekir. Dikişler çarpıksa hissetmeye çalışın. Eğik dikiş görürseniz, bilin ki çanta sahte.

   2. Çanta Sapları ve Çanta Şekli

   Orijinal bir Hermès kadın çantası ya da Hermès el çantalarının bir başka mükemmel anlatım işareti ise çanta ve sapların şeklidir. Çanta ayakta dururken kalıp halinde kalmalı ve yapılandırılmış görünmelidir. Belli yerlere sürtünmeden kaynaklı aşınma veya kabarma başlarsa, çanta taklittir. Benzer şekilde, saplar da dik durmalıdır. Sahte Hermès çantaları aynı zamanda şekilsiz veya yuvarlak kulpludurlar;büyük bir kayıp..

   3. Donanım ve İşçilik

   Hermès çantaları ya da Hermes tote çantaları oldukça pahalıdır, çünkü donanım paladyum gibi metallerden yapılmış ya da altın ile kaplanarak hızlı bir şekilde lekelenmesini önlecek dayanıklı bir kaplamadan oluşmaktadır.Orijinal bir Hermès çantasının başka bir göstergesi, donanım üzerinde bulunan küçük işaretlerdir. Donanım yüksek kalitede ise özellikle ağır olacaktır. Çıtçıt, kilit ve tuşların yanı sıra çantadaki diğer donanımların ağırlığına da dikkat edin. Donanım hafif ya da ucuz hissettiriyorsa, sahte bir Hermès çantadır.

   4. Astar ve İç Kısım

   Hermès Birkin çantalarının astarı ve iç kısımları chevre deri ve taneli keçi derisiyle kaplanmış, olağanüstü hassasiyet ve özenle tasarlanmıştır. çantanın iç astarı ve iç kısmı, yüksek kaliteli işleri sergilemeyi amaçlamaktadır. Bazen, Hermès çantaları farklı malzemelerle yapılır. Bununla birlikte, bu malzemeler de en yüksek kalitede olacaktır. Hermès çantasının gerçek olup olmadığını görmenin hızlı bir yolu, resmi Hermès web sitesindeki renk düzenini karşılaştırmalı kontrol etmektir.

   5. Logo

   Çantada “Fransa'da yapılmıştır Hermès Paris” yazan bir damga vardır. Bu logoda, damgaların üzerine yerleştirilmiş hassas ve temiz bir yazı tipi vardır. Bununla birlikte, deri dokusu yazı tipinin görünümünü etkilemez. Hermès çantası sahte ise, logo düzensiz ve bloklu görünecektir. Logo ayrıca uygun şekilde merkezlenmelidir. Tasarımda belirli bir çarpıklık varsa, Hermès çantası orijinal değildir.

   6. Orijinallik Kartı

   Sahte bir Hermès çantası için en büyük kırmızı bayraklardan biri bir özgünlük etiketi, Hermès bir özgünlük kartı vermez. Hermès Birkin çantanızda “Hermès”yazısı içeren turuncu bir plastik kart varsa, çanta sahte. Bu taklitçilerin aşırıya kaçtığı ve sıkça kullandığı bir şey.

   7. Toz çantası

   Hermès Birkin çantası satın aldığınızda Hermès toz çantası da bu pakete eşlik etmelidir. Bu toz çantası, Hermès Birkin Çanta gibi yüksek kalitededir. Toz çantası ayrıca temiz ve düzenli bir ilmek sayısına sahiptir. Toz çantasının rengine dikkat edin. Toz çantası her zaman koyu kahverengi Hermès logolu açık bej veya turuncu renktedir. İpleri de,% 100 pamuktan yapılmıştır ve onlarda kahverengidir. Sahte toz çantaları gri renklidir ve bordo renkli bir damgaya sahiptir.

   Bir Hermès Birkin çantasının her detayını incelemeniz gerektiğini söylemeden edemiyoruz. Sahte çantaların akışı son birkaç yılda artmıştır. Ödemekte olduğunuz şeyin gerçekliğini aldığınızdan emin olmak için yukarıda belirtilen kırmızı bayraklı uyarılar için çantaya yakından bakın. Satın almadan önce çantadaki her ayrıntıyı kontrol edin. İşte bu uyarıları dikkate alıp gerekli incelemeyi yaptıktan sonra, sonunda orijinal Hermès çantasının sahibi siz olursunuz.

   DEVAMINI OKU