Cartier Saatler (10 ürün)

 • Sırala
  • Filtrele
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Cartier Saat Tek Beden
  26750 TL
  13750,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Cartier Saat Tek Beden
  15000 TL
  7900,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Cartier Saat Tek Beden
  25000 TL
  17250,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Cartier Saat Tek Beden
  %84
  35000 TL
  5500,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Cartier Saat Tek Beden
  27000 TL
  15500,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Cartier Saat Tek Beden
  12000 TL
  10000,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Cartier Saat Tek Beden
  28000 TL
  17000,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Cartier Saat Tek Beden
  33000 TL
  16000,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Cartier Saat Tek Beden
  33000 TL
  16000,00 TL
  Kargo Bedava
  Orjinallik kontrolü
  Cartier Saat Tek Beden
  30000 TL
  20000,00 TL
  Filtreyi Kapat
  Kategoriler
  Temizle
  Markalar
  Temizle
   Renk
   Temizle
   • Altın
   • Gri
   • Gümüş
   • Metalik
   • Mor
   • Pembe
   Durum
   Temizle
   • Az Kullanılmış
   • Yeni Etiketli
   • Butikler
   Fiyatlar
   Temizle
   • 5 - 30 TL
   • 30 - 50 TL
   • 50 - 100 TL
   • 100 - 250 TL
   • 250 - 500 TL
   • 500 - 1000 TL
   • 1000 - 2000 TL
   • 2000 - 3000 TL
   • 3000 - 5000 TL
   • 5000 - 10000 TL
   • 10000 - 15000 TL
   • 15000 TL ve üzeri
   Özel Seçimler
   Temizle
   • İndirimli Ürünler
   • Yeni Gelenler

   Bir Cartier Saat Neden Pahasına Değer?

   BİR CARTIER SAAT NEDEN PAHASINA DEĞER?

   Louis-François Cartier belki de zamanının en köklü Fransız saat ustalarından ve kuyumcularından biriydi. İyi tanınan  Cartier ailesi, saatlerin tasarımı, üretimi ve satışında uzun bir geçmişe sahipti ve daha sonra ürün çeşitleri takıya kadar uzandı. Cartier’in ailesi, Cartier markasıyla asırlardır kontorü eline almakla kalmadı, aynı zamanda, kraliyet için  bir çok  şaheser tasarladı. Krallar, kraliçeler Prens ve Prensesler, Cartier başyapıtlarıyla bezenmiş ve markaya sahip olduğu önemli lüks faktörü ve daha fazlasını vermiştir.

   Fotoğraf kredisi: Chrisdorney / Shutterstock.com

   Kraliyet Düşesi Kate Middleton’ın , zamana meydan okuyan bir tasarım olan Cartier Ballon Bleu saatini sık sık kullandığı dikkatlerden kaçmamaktadır. Klasik bir mücevherden daha fazlası olan, Cartier saatleri, kuşakların yadigarlarıdır. Sadece markanın neden zamanla kaybolmadığına bakılarak bu anlaşılabilir. Klasiklere damgasını vurmuş olan Cartier saatleri zamanla değişmiştir. Mükemmellikle tasarlanan tasarımlar ve her nesilde ileriye gitme hedefi her zaman bir saatin ihtiyacıydı ve bu hedef başarı için bir reçete olarak Cartier’e hizmet etmektedir. Bu aynı zamanda markanın nasıl bir araya geldiğini de göstermektedir. Bir insanın  bir Cartier alması konusunda çok fazla nedeni olsa da, burada bunların sadece birkaçı açıklanmıştır:

   1. Gizem ve Tarih

   Cartier Panthere de Cartier Garnet ve Oniks Sarı Altın Yüzük

   Sanat tarihinden, seyahatlerden ve geçmişten ilham alan “ azimli panter” gibi  motifler, şirketin tarihi etrafında inşa edilen Cartier'i diğerlerinden ayırmaktadır. Yirminci yüzyılda ve ondan  önceleri, büyük kediler moda dünyasında kadınlığı, feminenliği temsil etmekteydi. Panterin cazibesi bir çok kamu reklamında kullanıldı ve o zamandan beri çoğunlukla markalar kampanyalarıyla bu durumu kullandı ve kullanmaktalar. Cartier,  hala ikonikliğni koruyan kocaman bir ‘’Panthere’’ koleksiyonuna sahiptir. Bununla birlikte, ‘’Panthere’’ koleksiyonu  feminen çağrışımlardan  daha fazlasıdır,  bu koleksiyonu taşıyan kişi için stil ve inceliğe dönüşür.

    

   2. Miras Kalan  Moda İkonları

   Kadınlar neden klas saatlere sahip olmak isterler sorusu,kadınlar elmasları  neden sever gibi ebedi ve retorik bir sorudur. Cartier Women saatleri bu koleksiyonda, farklı koleksiyonları ve farklı stilleri bir araya getirdi. The Tank, Hypnose, Cartier Ballon Bleu kendi başlarına şık moda ikonlarıdır. Bazı tasarımlar 1900'ler kadar eskidir. Bu koleksiyonların her biri, ardındaki güzel ve büyüleyici bir hikayeyi anlatır ve her zaman bizi bu çağdaş zamanlara geri götürür. Cartier saatler, modada geçmişten günümüze kalan miras sevgisi hakkında bir duruş sergilerler. Bu yaşlanmayan saatler, her duruma her kıyafete uyar ,iyi gider ve onları her zaman taşımak istersiniz. Cartier saatleri, her kadının sahip olması gereken şeylerden biridir. Cartier Women Saatlerin her türlü kıyafet seçiminize ve her davetinize uyum sağladığını gördüğünüzde ve ne çok övgü aldığını duyduğunuzda şaşıracaksınız.

   3. Yüzyıllık Mühendislik ve Zanaatkarlık

   Detaylara yakından dikkat edildiğinde iddia ve gösteriş her bir Cartier saatinde görülebilir. Güzel bir yapı ve sanatsal tasarım, onu her markadan ayrı kılar. Koleksiyon ayrıca, yakut ve pırlantalarla süslenmiş mücevher saatlere de sahiptir. Bu, hem mücevherat hem de saatler için tutkularınızı tatmin eden çekici bir koleksiyondur. Gerçek bir mücevher mücevheri iseniz, bu sizin için mükemmel olanıdır.

   4. Tüm Davetler için Mükemmel

   Bu saatler her duruma uygundur. Bir düğün, bir iş toplantısı, arkadaşlarınızla bir buluşma ya da özel günlerinizden bir yıldönümü ya da akşam yemeğinde rahatlıkla kullanılabilir. Cartier Saatlerinin, özel bir sınıfta ve sofistike olduğunu belirtmek yanlış olmaz. Etrafınızdaki insanlar, kaliteyi, kesim ve işçiliği ve sanatı bizzat fark etmekten kendilerini alıkoyamazlar!

   5. İyi  Bir Yatırım Seçeneği

   Cartier saatlerinin sadece mükemmel zaman ölçüm aleti olarak kullanılmasının yanı sıra değerli bir yatırım olduğu biliniyor. Vasat bir değere ve sadece bir saat olma özelliğine sahip olan saatler, yeniden satış pazarında asla makul bir değere sahip olamazken, Cartier Saatleri, her zaman bir avantajdır, kullanımdan sonra bile pazarda etkili bir fiyat belirlerler.

    

   6. Teknik Ustalık ve Tasarım

   Cartier saatleri, başka hiçbir şeye benzemeyen teknik üstünlüğe sahip geniş bir koleksiyona sahiptir. Aynı zamanda en yaratıcı teknik saatlerden  biri olmakla kendini gösterir. Örneğin, Calibre de Cartier Diver genellikle profesyonel bir araç saati olarak kabul edilir. Saat, her zaman profesyonel seçkin kişilerin radarında olmuştur ve şimdiye kadar bir lüks markanın bugüne kadar yaptığı en üstün ve en gelişmiş spor saati olmuştur. Ayrıca bir dalgıç saati olarak onaylanmıştır ve gösteriş yapmak son derece sportiftir. Yukarıdakilere ek olarak, Cartier saatleri nesiller boyu varlığını korumuştur, bu da bizi sadece tasarımlarının eşsizliğine diğer markalardan çok daha fazla inandırıyor.

   Cartier Gümüş Ballon Bleu Paslanmaz Çelik Chronograph Erkek Kol Saati 40 mm

   Cartier Erkek Saatleri,tıpkı kadınlar için olan diğer tüm Cartier saatler gibi zamansızdır. Koleksiyon, zarif eller ve  güzel eller için şık hafif metaller gibi birçok güzel tasarıma ve sağlam yapılara yayılır. Koleksiyonda sofistike renkler ve eşsiz tasarımlar,sayısız seçenekler vardır. Siyahtan, bordoya, gümüş ve altın metalik kaplamaya kadar değişen ürün yelpazesine sahiptir.

    

   Birçoğunuz hala bu konuyu tartışa dursun , akıllı olanlar çoktan bir tane Cartier saat sahibi oldular!  Koleksiyondaki seçenek fazlalığı ,sofistike olması ve sahip olduğu tüm mühendislik harikası teçhizat ve iç aksam bu saatlere sahip olmanız için sizi heyecanlandırmaya yeter de artar bile!

   Sayısız düşünceniz dışında, bir Cartier saatine sahip olmanızı ve bu zafere katılmanızı engelleyebilecek ve durdurabilecek hiçbir şey yok! Cartier saatleri krallığın evlerini ve güçlülerin bileklerini gördü. Fransız etiketi ve saatin tasarımı zaten sorgulanamaz bir gerçektir. Ayrıca, cazibesini etrafa yayan bu lüks “çekiciliği”  asla unutamazsınız ve bunun  hiçbir zaman değer kaybetmeyeceğinden emin olabilirsiniz!

   DEVAMINI OKU