Komisyon Bilgisi - ModaCruz
SATIŞ BEDELİ
kazancının
hepsi senin

ModaCruz Tamamen Ücretsiz!

ModaCruz’da dilediğin kadar ürün yükleyip hiçbir kesinti olmadan satış yapabilirsin.

Alıcı için ModaCruz

Satın alacağın ürünlere hiçbir kargo bedeli ödemeden, ücretsiz kargo ile sahip olursun.

ModaCruz sana %100 güvenli platformu sunar. Ayrıca ürünlerin PTT ile sigortalı olarak kargolanır.

ModaCruz’da tam stiline uygun binlerce marka ve milyonlarca ürün, en avantajlı fiyatlar ile seni bekliyor!

Satıcı için ModaCruz

ModaCruz’da %0 komisyon avantajları ile giymediklerini hemen paraya çevirmek tamamen ücretsiz. Kazancının hepsi senin!

Sadece ModaCruz'da komisyon 0%.

ModaCruz’da tam stiline uygun binlerce marka ve milyonlarca ürün, en avantajlı fiyatlar ile seni bekliyor!

Komisyon olmadığı için daha uygun fiyata, daha çok ürün satabilirsin.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kargo Nasıl Gönderilir? Kim Öder

 • Kargo masrafını ödemek satıcının sorumluluğudur. Alıcı için Kargo Bedava olduğundan, satıcı daha çok ürün satabilir.
 • ModaCruz üyeleri kargo gönderirken adres bilgisi yazmakla uğraşmaz: Sadece referans numaralarını PTT gişe görevlisine vermeleri yeterlidir.
 • ModaCruz - PTT anlaşması ile kargo masrafı ModaCruz tarafından satıcının satış kazancından PTT’ye iletilmektedir. Böylece, satıcılar PTT şubelerinde ödeme yapmak ile uğraşmaz.
 • Satıcı olarak, eğer kargoyu ModaCruz - PTT anlaşması ile göndermeyi tercih etmezseniz, seçeceğiniz herhangi bir kargo firması ile ilgili firmanın kargo bedelini ödeyerek gönderim yapabilirsiniz. Bu durumda, satış kazancınızdan otomatik olarak düşen PTT kargo bedelinin iadesi için [email protected] email adresimiz üzerinden müşteri hizmetlerimize bilgi vermeniz gerekir.
 • Kargo gönderimi sırasında oluşabilecek herhangi bir problemde [email protected] email adresimize “ACİL KARGO” başlıklı email göndererek talep oluşturabilirsiniz.

Neden Kargo Masrafını Satıcı Öder?

 • Alıcı için kargonun bedava olması caziptir. Bu sayede satıcı daha çok ürünü, daha kısa sürede satabilir.
 • ModaCruz’da %0 komisyon.

Hizmet ve Güvence Bedeli Nedir?

 • ModaCruz olarak amacımız, daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşarak üyelerimizin en uygun fiyatlarla, en güvenli şekilde alışveriş yapmalarını sağlamaktır. Bu sebeple ModaCruz çeşitli yatırımlar yapmaktadır.
 • Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Hizmet ve Güvence Bedeli almaktayız. En güvenli alışveriş platformu olmak için yapılan harcamaların başlıcaları: Ödeme sistemi alt yapısı hizmeti sunan aracı kurum işlem maliyetleri, kredi kartı sanal POS ücretleri, banka para transfer masrafları, hosting ve server maliyetleri, ModaCruz güvenli ödeme sistemi için kurulan altyapı - yazılım maliyetleri, güvenlik sertifikaları güvenlik için yapılan test ve araştırma maliyetleri, ürün yayınlama ve satış destek güvencesi. ModaCruz, her zaman ürün satın almanın ve satmanın en uygun olduğu platform olacaktır. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.
 • Hizmet ve güvence bedeli sepetinize eklediğiniz her ürün için sadece 3,99 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı tarafından ödenir.
 • 101 TL ve üzerine %5, 501 TL ve üzerine %7 banka komisyon bedeli uygulanır.
 • Hizmet ve güvence bedeli sepetinize eklediğiniz her ürün için sadece 3,99 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı tarafından ödenir. İade ve iptallerde ödenen hizmet bedeli ve eğer ödenmişse orijinallik kontrolü bedeli sonraki alışverişlerde kullanılmak üzere anında ModaCruz Cüzdanına iade edilir.