SEN DE SAT

Hamile Mont & Kaban

Kış boyunca sıcak, sağlıklı ve güvenli bir hamilelik geçirmek istiyorsan, doğru dış giyim ürünlerini seçmiş olman oldukça elzem. Hamile mont ve hamile kaban modelleri, kış aylarının en zorlu ve çetin hava koşullarında dahi seni soğuklardan koruma altına alıyor, bebeğinin ve kendinin daima sıcak ve konforlu olmasını sağlıyor. İkinci el hamile mont ve kaban seçenekleri için sen de Modacruz'un renkli dünyasını inceleyebilir, stilin ve gereksinimlerinle örtüşecek bir mont veya kaban tercih ederek hamileliğinde rahat edebilirsin.

Hamile Mont Modelleri

Havanın henüz tam olarak soğumadığı ancak kışın kendini hissettirdiği aylarda hamilelik mont modellerini tercih ederek dışarıda geçirdiğin vakti daha keyifli ve güvenilir hale getirebilirsin. Mevsime uygun seçtiğin bir hamile şişme mont ile spora, yürüyüşe, koşuya ya da ailenle pazar kahvaltısına gidebilir, spor ve havalı bir tarz yakalayabilirsin. Son zamanların en popüler ürünlerinden biri olan fonksiyonel hamile montu, karnın büyüdükçe karnının ebatına göre ekleyip çıkarabileceğin bir ön parçaya sahip olduğu için anne adayları tarafından beğenilerek kullanılıyor. Böylece hamileliğinde karnının büyümesi ile birlikte sürekli olarak yeni bir mont almak zorunda kalmaz, bel bölgen genişledikçe bu ek parçadan yardım alırsın. Hamile mont modelleri arasından seçimini yaparken bedenine ve içinde bulunduğun mevsime göre seçimler yapmalı, ihtiyacını tam olarak karşılayacak bir hamile mont modelinde karar kılmalısın. En sevilen yeri ve yabancı moda markalarının birbirinden kaliteli hamile mont modelleri, etiketi üzerinde seçenekleri ile burada seni bekliyor.

Hamile Kaban Modelleri

Hamile mont modellerine oranla bir miktar daha kalın bir yapıya sahip olan hamile kaban modelleri, özellikle kışın en serin aylarında koruyucu özelliğini ön plana çıkartıyor. Bebeğinle dışarıda ve açık havada geçirdiğin vakit boyunca üşümemek, karın bölgeni sıcak tutmak ve kendini rahat hissetmek için hamile kaban modelleri arasından bir seçim yapabilirsin. Hamile kaşe kaban, evrensel kumaşı sayesinde pek çok farklı kombinde kusursuzca uyum sağlarken, hamile kaban panço modelleri, özellikle baş kısmından giyilebildiği için hamilelik döneminde anne adaylarına büyük kolaylık sağlıyor. Hamile kaban pançolar, hamileliğin son dönemlerine doğru hareket etmekte zorlanabilen anneler için kolay bir giy - çıkar taktiği sunuyor. Eğer sen de hamileliğinin son dönemleri için rahat, esnek ve güvenli bir kaban modeli arıyorsan, panço model kabanlara yönelebilirsin.

Hamile Mont & Kabanlarda 2. El Kolaylığı

Modacruz, hamile giyim ürünlerine belirli bir bütçe ayırmış olan, ancak ihtiyacı olan hamile kıyafetlerini satın alırken kalite ve lüks marka tercihinden ödün vermek istemeyen anne adayları için ideal bir hamile mont ve kaban koleksiyonu sunuyor. Zara, Mango, İpekyol, Twist, Bershka, Park Bravo, Yargıcı, Stradivarius, Network, Pull & Bear gibi en popüler kadın giyim markalarının birbirinden şık hamile mont ve kaban modelleri, etiketi üzerinde ya da az kullanılmış opsiyonları ile burada seni bekliyor. Sen de sadece birkaç ay giyebileceğin hamile montun için bütçeni zorlamak istemiyorsan, buradaki hamile mont ve hamile kaban fiyatlarını inceleyerek cebini yormayacak bir tercih yapabilirsin. Hamile montunu ya da kabanını yine birbirinden kaliteli ikinci el parçalarla kombinlemek istersen, Alt Giyim ya da Üst Giyim kategorilerimizi ziyaret edebilirsin.

Popüler Hamile Mont & Kaban Fiyat Aralığı

MARKAETİKET FİYATISATIŞ FİYATI

Zara Kaban/Palto

300,00 TL110,00 TL

Mango Kaban/Palto

250,00 TL80,00 TL

Koton Kaban/Palto

170,00 TL60,00 TL

İpekyol Kaban/Palto

500,00 TL159,00 TL

Twist Kaban/Palto

399,00 TL120,00 TL
Hemen giriş yap,fırsat ürünlerine ücretsiz erişim sağla!İkinci el lüks ürünler %80’e varan indirimlerle artık senin!
Kapat X
Başa Dön