SEN DE SAT

Hakkımızda - ModaCruz

Kadınlara Güç Katan Moda Platformu ModaCruz

ModaCruz; kadınlara her gün yeni fırsatlar ve heyecanlar yaratan, onlara güç katan dinamik bir moda platformudur. Türkiye’deki ikinci el modasına bambaşka bir bakış açısı kazandıran ModaCruz ile ikinci el kıyafet ve eşyalar değerlenerek hem satıcısı hem de alıcısına büyük kâr sunar.

Wired'ın en gözde 10 girişim listesinde yer alan ModaCruz; 2014 yılında Melis Güçtaş tarafından kurulmuştur. Yaratmış olduğu güçlü kadın topluluğu ve aralarındaki kuvvetli etkileşim sayesinde hızlıca büyüyen girişim bugüne kadar hem Nevzat Aydın, Serkan Borançılı, Burak Divanlıoğlu gibi başarılı melek yatırımcılardan hem de Hummingbird, MEVP, Aslanoba gibi tanınmış yatırım firmalarından 5 milyon doların üzerinde yatırım toplamıştır.

Türkiye’de ikinci el moda algısını yaratma, insanlar arasındaki paylaşımı ve kadın ekonomisini güçlendirme amacını taşıyan ModaCruz, bu amaç doğrultusunda bugüne kadar kullanıcılarının önemli miktarda kazançlar elde etmelerine imkân sağlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne milyonlarca kadını bir araya getiren ModaCruz; onların moda ve markalar konusunda sosyalleşmelerine fırsat sağlar. ModaCruz ayrıca pek çok kadının dolabında atıl durumda olan kıyafetleri ya da hiç kullanmadıkları etiketi üstünde ürünleri satarak; bu durumu hem kendileri hem de başka kadınlar için fırsata dönüştürmelerine, dünyaca ünlü markalara uygun fiyatlarla sahip olabilmelerine imkan yaratır.

Kadınların içindeki alışveriş tutkusunu iş potansiyeline dönüştüren ModaCruz’da kazanmak, kazandırmak, sosyalleşmek, paylaşmak ve paylaşarak zenginleşmek için bir aradayız…

Destek ve tüm sorularınız için buraya tıklayabilirsiniz.

Hemen giriş yap,fırsat ürünlerine ücretsiz erişim sağla!İkinci el lüks ürünler %80’e varan indirimlerle artık senin!
Kapat X
Başa Dön